Wypożyczalnia lawet

Jeżeli liczą Państwo na bezpieczne i tanie przewozy do Niemiec, Belgi oraz Holandii to nasza oferta jest odpowiedzią na Wasze zapotrzebowanie.

„Planujesz przewieźć swój samochód do serwisu lub chcesz sprowadzić nowy z zagranicy?
Zgłoś się do nas! W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i funkcjonalne lawety do wynajęcia, co pozwoli Ci bezpiecznie przetransportować swój pojazd.
Przynieś ze sobą dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny swojego pojazdu oraz OC i bez zbędnych formalności wynajmij potrzebną lawetę.

Rezerwacja telefoniczna:+48 666 300 615

Rezerwacja on-line:biuro@bus-niemcy.pl

Wojtek:+48 515 136 479

Karol:+48 668 487 380

Na skróty

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która oferuje przewozy osób i paczek do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga. Naszą kadrę stanowi odpowiednio wykwalifikowany zespół, który cechuje się doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Stawiamy przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Podczas podróży zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę oraz staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym pasażerom. Jeśli cenicie Państwo rzetelność i profesjonalizm, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy zadowolenie ze wspólnej podróży.