Wypożyczalnia

Jesteśmy profesjonalną firmą, świadczącą usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób i paczek.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Firma W&W Trans założona została założona w 2008 roku. Realizujemy przewozy busami do Niemiec, Holandii, Luksemburga, Belgii i Polski.  Działamy w systemie przewozu „door to door” – czyli „z adresu pod adres”. Nasza flota samochodowa jest wyposażona w komfortowe, bezpieczne pojazdy.

Wynajem przyczep

Planujesz przeprowadzkę, bądź musisz przewieźć większy ładunek, ale nie posiadasz własnej przyczepy? Szybko, tanio i przy minimum formalności pomożemy Ci rozwiązać ten problem! Oferujemy przyczepy 1-osiowe, o masie całkowitej do 750 kg i ładowności do 503 kg.

Zobacz

Wynajem lawet

Planujesz przewieźć swój samochód do serwisu lub chcesz sprowadzić nowy z zagranicy? Zgłoś się do nas! W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne i funkcjonalne lawety do wynajęcia, co pozwoli Ci bezpiecznie przetransportować swój pojazd.

Zobacz

Wynajem samochodów

Potrzebujesz busa, aby wraz z całą rodziną wyjechać na wakacje? Planujesz zagraniczny lub krajowy wyjazd z grupą znajomych a Twój samochód nie jest w stanie spełnić swojej roli? A może organizujesz wyjazd integracyjny w swojej firmie?

Zobacz

Rezerwacja telefoniczna:+48 666 300 615

Rezerwacja on-line:biuro@bus-niemcy.pl

Wojtek:+48 515 136 479

Karol:+48 668 487 380

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która oferuje przewozy osób i paczek do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga. Naszą kadrę stanowi odpowiednio wykwalifikowany zespół, który cechuje się doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Stawiamy przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Podczas podróży zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę oraz staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym pasażerom. Jeśli cenicie Państwo rzetelność i profesjonalizm, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy zadowolenie ze wspólnej podróży.