O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą, świadczącą usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób i paczek.

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Firma W&W Trans założona została założona w 2008 roku. Realizujemy przewozy busami do Niemiec, Holandii, Luksemburga, Belgii i Polski.  Działamy w systemie przewozu „door to door” – czyli „z adresu pod adres”. Nasza flota samochodowa jest wyposażona w komfortowe, bezpieczne pojazdy.

Nasze przewozy charakteryzuje:

Bezpieczeństwo

Flota jest wyposażona w pojazdy sprawdzonych i niezawodnych marek. Pojazdy są na bieżąco, po każdej trasie poddawane kontroli serwisowej i naprawie. Nasze pojazdy posiadają ubezpieczenie Assistance oraz ADAC, pasażerowie na czas podróży obięci są ubezpieczeniem NNW.

Komfort

Posiadamy komfortowe, klimatyzowane pojazdy wyposażone w TV, dvd, cb-radia, internet. Posiadamy auta dziewięcio osobowe oraz dwudziesto osobowe. Trasy są planowane ze starannością i optymalnie pod kątem czasu podróży i ilości kilometrów.

Cena

Jesteśmy elastyczni dlatego oferujemy wiele dogodnych rozwiązań i promocji, dzięki którym cena przewozu może być o wiele niższa. W zależności od terminu bądź dnia tygodnia przewozu, ilości zarezerwowanych miejsc czy miejsca odbioru / dowozu.

„Zapraszamy do wspólnych podróży”

Rezerwacja telefoniczna:+48 666 300 615

Rezerwacja on-line:biuro@bus-niemcy.pl

Wojtek:+48 515 136 479

Karol:+48 668 487 380

Na skróty

Dlaczego my?

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która oferuje przewozy osób i paczek do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga. Naszą kadrę stanowi odpowiednio wykwalifikowany zespół, który cechuje się doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Stawiamy przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów. Podczas podróży zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę oraz staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym pasażerom. Jeśli cenicie Państwo rzetelność i profesjonalizm, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy zadowolenie ze wspólnej podróży.